fbpx

T-Mobile olympijský běh v Praze 2023

Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. To je motto T-Mobile Olympijského běhu, který se každý rok pořádá na počest založení Mezinárodního olympijského výboru. V České republice se letos koná kolem 90 závodů a ty se toho pražského můžeš zúčastnit jako dobrovolník. Celý projekt má také charitativní podkres. Běžci svou účastí pomáhají České olympijské nadaci. Z každého startovného totiž jde část na podporu sportování dětí, kterým brání ve sportování nedostatek finančních prostředků.

V letošním roce tato akce připadá na středu 21. června 2023 v pražské oboře Hvězda a my budeme opět u toho.

Odměnou ti bude:

Kromě nezapomenutelného zážitku z prostředí běžeckého závodu Vás čekají i další zajímavé benefity, například poukázka do wellness Infinit, startovací balíček pro běžce, tričko T-Mobile olympijského běhu a další předměty, které Vás určitě potěší. Během dne bude také zajištěno občerstvení formou bagety, ovoce a pitný režim.

Přihlášku je možné vyplnit ZDE.

V případě dotazů pište na dobrovolnici@volunteers4sport.czProsíme, do předmětu emailu nezapomeňte napsat název této akce.

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

ČEZ Lipno Sport Festival 2024

Zábava na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda je neodmyslitelně spjata s ČEZ Lipno sport festivalem. A my u toho nebudeme chybět ani letos!

Skip to content