Organizátoři

Organizace dobrovolníků vyžaduje spoustu dovedností a času. Spolehněte se na naše odborné znalosti a zkušenosti při nastavování dobrovolnického programu od začátku až do konce vaší sportovní akce! 

Pořádáte sportovní akci?

Potýkáte se s oslovením a náborem dobrovolníků? Obáváte se managementu a naplnění jejich potřeb? Neumíte odhadnout adekvátní počet či vhodné pozice pro dobrovolníky? S tím vším vám rádi poradíme a pomůžeme.

Využití dobrovolníků na sportovních akcích bývá zapeklitým oříškem, který vyžaduje komplexní řešení. Každá takováto akce potřebuje nastavení požadovaného počtu dobrovolníků a jejich kompetencí.

Při realizaci sportovní akce je nutné dobrovolníky nasytit či obléknout do uniforem, ale také jim zajistit vhodné zázemí, informační servis, komunikaci, edukaci, případně pojištění a další věci, které organizátora stojí čas, peníze a velké úsilí. S tím vším si umíme poradit.

Nabízíme vám:

  • Zpracování návrhu zapojení dobrovolníků na sportovní akci (včetně specifikace jejich pozic a zapojení);
    u stávajících akcí návrh na změny a zefektivnění spolupráce.
  • Management práce dobrovolníků na akci prostřednictvím týmu zkušených koordinátorů, které zajistíme.
  • Oslovení a nábor dobrovolníků; jejich zaškolení a přípravu na realizaci sportovní akce.
  • Pomoc s propagací akce prostřednictvím sítě dobrovolníků.
  • Vypracování zpětné vazby nejen z pohledu dobrovolníka, ale i z pohledu organizátorů či managementu na sportovní akci.

„Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli.“  – Helen Keller – 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Stránky Volunteers4sport.cz (https://www.volunteers4sport.cz), spolku Volunteers4sport.cz, zaručují všem čtenářům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů. Spolek Volunteers4sport.cz nesbírá žádné osobní údaje čtenářů, vyjma těch, které jsou dobrovolně poskytnuty samotnými čtenáři (tj. údaje, které čtenář vyplní sám ze své vůle do dotazníku při registraci, nebo údaje, které čtenář vyplní do jiných formulářů). Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám. Pokud si přejete odstranit své údaje, stačí nás s tímto požadavkem kontaktovat na emailu info@volunteers4sport.cz

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.

Skip to content