fbpx

Reference

T-Mobile Olympijský běh 2022 v Praze

Lidé z řad dobrovolníků jsou nepostradatelnou součástí velkých akcí. Na zlatý závod T-Mobile Olympijského běhu v pražské Hvězdě dorazilo bezmála 50 nadšených dobrovolníků, kteří nejen pomohli s veškerou organizací, ale zároveň vytvořili skvělou atmosféru pro běžce. Rád bych pochválil i koordinaci ze strany Volunteers4sport.cz, která byla naprosto bezchybná.

Díky za lidi jako jste vy a těším se na další společné akce.

David Novotný
Projektový manažer

Olympijský festival 2022 v Brně

Ahoj,
ráda bych jménem svým, kolegyň a především žáků naší školy poděkovala za super dopoledne. Připravený program byl skvělý, rozmanitý a zaujal i naprosté sportovní odpírače. Dobrovolníci řešili vše s úsměvem na tváři, byli naprosto úžasní a ve všech ohledech vstřícní.

Děkujeme a těšíme se na další sportovní spolupráci. 

Mgr. Anna Musilová a kolektiv
ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy

“Dobrovolníci jsou pro nás tváří Festivalu, dotvářejí image celé akce a pocit, který v návštěvnících zůstává. Díky dobrovolníkům Volunteers4sport.cz, kteří zůstávají usměvaví, ochotní a nápomocní po celých 17-dní, máme na akci výbornou pozitivní zpětnou vazbu. Dobrovolníci pomohli sportovním svazům skvěle zvládnout provoz sportovišť nebo dopolední program pro 8300 dětí ze škol. Za to všechno jim patří obrovské díky. Ve spolupráci s Volunteers4sport.cz jako ČOV určitě chceme pokračovat.”

Naďa Černá, 
ředitelka projektů, Český olympijský výbor

 
Skip to content