O nás

Jsme tým nadšených lidí, kteří mají mnohaleté zkušenosti s organizací sportovních akcí a koordinací dobrovolníků na nich. Tak jako mnozí z vás, i my jsme začínali jako dobrovolníci.

Naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru nás v roce 2020 dovedly k založení spolku Volunteers4sport.cz, který věří, že se stane partnerem pro organizátory sportovních akcí na straně jedné a současně umožní dobrovolníkům hledat v nabídce akcí ty nejvhodnější pro své zapojení. Zároveň prostřednictvím dlouhodobé spolupráce, chceme dobrovolníkům postupně zajistit odbornější činnosti, pomoci jim získat nové kompetence a také je v případě zájmu, posunout do skupiny koordinátorů.

Naše činnost

Základním posláním Volunteers4sport.cz je snaha o komplexní rozvoj sportovních, společenských, kulturních, sociálních, etických a volnočasových činností. Naším záměrem je propojení organizátorů sportovních akcí s dobrovolníky a příprava celkového managementu, který s organizací realizované akce souvisí.

Naše vize: 

  • Stát se profesní organizací dobrovolníků na sportovních akcích. Organizací, která díky své velikosti a svým zkušenostem bude partnerem pro organizátory akcí a připraví dobrovolníkům ten nejlepší servis, aby zapojení dobrovolníků mělo svojí váhu a každý dobrovolník měl zastání a jeho hlas byl slyšet.
  • Vytvořit profesionální management dobrovolnické práce na sportovních akcích, jak z řad zakládajících členů, tak dobrovolníků se zkušenostmi z akcí.  Vybudovat takovou síť kontaktů a zapojených dobrovolníků, abychom každému dobrovolníkovi umožnili pracovat na pozicích, které přinášejí co největší užitek a jemu největší radost se zapojením.
  • Plánujeme vzdělávat dobrovolníky, aby na svých pozicích byli co nejužitečnější, a aby získané znalosti a vědomosti mohli využívat i v běžném životě.
  • Usnadnit práci organizátora a zlepšit kvalitu akce lépe přizpůsobeným výběrem dobrovolníků.
  • Dobrovolníci od nás mohou očekávat vzájemnou podporu a při dlouhodobé spolupráci, plánujeme rozšíření týmu koordinátorů, kteří se budou zapojovat na vyšších organizačních pozicích jednotlivých realizovaných sportovních akcích.
  • Chceme vytvořit skupinu, kterou bude propojovat sport, sportovní akce a ochota udělat pro ostatní něco zadarmo – to jsou věci, které nejsou automatické, a je třeba podobné lidi stejného smýšlení sdružovat a podporovat je v dalším růstu. Sami z vlastní dlouholeté zkušenosti víme, jak je těžké takovou skupinu vytvořit, ale je ještě těžší ji dlouhodobě udržet.

„Hodnota dobrovolníků je pro organizátory sportovních akcí nevyčíslitelná a zároveň nepostradatelná.”

„Spojení je začátek, setkávání je pokrok a spolupráce je úspěch.” – Henry Ford – 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Stránky Volunteers4sport.cz (https://www.volunteers4sport.cz), spolku Volunteers4sport.cz, zaručují všem čtenářům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů. Spolek Volunteers4sport.cz nesbírá žádné osobní údaje čtenářů, vyjma těch, které jsou dobrovolně poskytnuty samotnými čtenáři (tj. údaje, které čtenář vyplní sám ze své vůle do dotazníku při registraci, nebo údaje, které čtenář vyplní do jiných formulářů). Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám. Pokud si přejete odstranit své údaje, stačí nás s tímto požadavkem kontaktovat na emailu info@volunteers4sport.cz

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.

Skip to content