fbpx

ARCHIRUN 2024 – tentokrát po střechách

Všem našim dobrovolníkům srdečně děkujeme za pomoc při organizaci akce Archirun 2024!

Během předposledního prázdninového víkendu jsme byli součástí unikátní běžecké akce Archirun. Ráda bych vyjádřila své velké DÍKY a vděčnost každému jednotlivci, který věnoval svůj čas a úsilí, aby se Archirun opět stal nezapomenutelným zážitkem.

Od časných ranních hodin přes přípravy závodu až po fandění podél závodní trasy, naši dobrovolníci prokázali neochvějné odhodlání, které skutečně ilustrovalo ducha Archirunu. Jejich nadšení a vášeň vytvořily úžasnou atmosféru, která ještě umocnila běžcům jejich zážitek. Ať už šlo o nalepování puntíků do karet závodníků, vedení účastníků po trase nebo pomoc s registrací, každý úkol byl proveden s přesností a vřelým úsměvem.

Ohromná záplava pozitivních reakcí, kterou jsem od účastníků i organizátorů dostala, vypovídá o tom, jaký dopad měli naši dobrovolníci na akci. Jejich nasazení nezůstalo bez povšimnutí, běžci si pochvalovali nejen bezvadně zorganizovanou akci, ale i pulzující a motivující atmosféru, kterou naši dobrovolníci pomáhali vytvářet.

Děkujeme za Vaši vášeň, energii a odhodlání, a pevně věříme, že v této společné cestě budeme pokračovat i na dalších akcích.

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2025

Vážení dobrovolníci a partneři, rok 2024 nám přinesl mnoho krásných okamžiků a nezapomenutelných zážitků, které by nebyly možné bez vaší podpory a nadšení. Díky vám

Save the date!

Sezóna 2024 je úspěšně za námi a my už pilně pracujeme na sezóně následující.  I v roce 2025 nás čeká spoustu akcí. Některé již znáte z předchozích

Dobrovolníci pro dobrou věc

Každé 20. září patří všem pacientkám, s onkogynekologickým onemocněním. Tento den je Mezinárodním dnem onkogynegologických onemocnění. Po celém světě se pořádají cyklistické vyjížďky. V Praze

Skip to content