fbpx

Xterra Czech 2023

Chceš si užít prázdninový víkend jinak? Chceš poznat nové kamarády? Chceš se podívat do podhůří Šumavy?
Můžeš se přidat k organizačnímu teamu světového poháru v triatlonu.

V tomto roce opět plánujeme společné setkání dobrovolníků Volunteers4sport.cz spojené s opékáním buřtů. I letos bude součástí setkání dobrovolnická pomoc při organizaci triatlonového závodu Xterra Czech 2023. Společně zajistíme kompletní servis cyklistické části elitního závodu.

Kdy: 11. – 12. 8. 2023
Kde: Prachatice a přilehlé okolí (ubytování bude zajištěno v tělocvičně místní školy).

Odměnou Ti budou kromě nezapomenutelného zážitku z prostředí triatlonového závodu i další zajímavé benefity, například speciální tričko a další předměty, které Tě určitě potěší. Během dne bude také zajištěno občerstvení a pitný režim.

Zaujala Tě tato akce, tak neváhej a přihlas se ZDE.

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Český dům OH Paříž 2024

Olympijské hry se po dvanácti letech vrací do Evropy. Paříž chystá skvělé spojení sportu, kultury a historie a ty u toho můžeš být s námi.

Poděkování za Archirun 2023

Srdečně děkujeme našim dobrovolníkům za Archirun 2023! Během posledního, plně prázdninového víkendu jsme byli součástí prvního ročníku unikátní běžecké akce Archirun. Když přemýšlíme o úspěchu

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské

Skip to content