fbpx

ČEZ Lipno Sport Festival 2023

Zábava na  břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda je neodmyslitelně spjata s ČEZ Lipno sport festivalem. Buď součástí tohoto největšího sportovního festivalu v ČR.

Kdy: 12. 8. 2023 a 20. 8. 2023
Kde: Marina v Lipně nad Vltavou a blízké okolí, kudy povedou trasy cyklistického závodu a půl maratonu

ČEZ Lipno Sport Festival 2023 se letos uskuteční již po dvanácté a my pomůžeme zorganizovat cyklistickou akci ČEZ kolem Lipna (12. 8. 2023) a běžeckou akci ČT Lipenský půlmaraton (20. 8. 2023).

Zajišťujeme dobrovolníky pro prostor startu a cíle, na občerstvovací stanice obou závodů a také na organizaci trati. Jak na občerstvovací stanice, tak na trať vás ráno rozvezeme a po závodě zase přivezeme zpět, abyste si mohli užít odpolední a večerní program a udělat si skvělý víkend na Lipně. Dobrovolníci, kteří pomohou s organizací trati budou rozváženi v sobotu 12. 8. 2023 ráno a v neděli 20. 8. 2023 ráno už v 9 hodin, bylo by dobré, aby přijeli o den dříve, abychom se jednak pobavili a jednak vyhnuli stresům s ranní dopravou. Ale není to nutné, pokud můžete přijet až ráno, nebo bydlíte někde blízko, stačí být v 8:30 na místě srazu.

Ubytování bude ve vlastních stanech v kempu na Lipně zdarma – každý ve svém stanu, ale v rámci stanového městečka dobrovolníků. Stravování a pitný režim je zajištěn na náklady organizátora.

Odměnou Ti budou kromě nezapomenutelného zážitku z organizování cyklistické či běžecké i další zajímavé benefity, například volný vstup na sportovní a kulturní program, setkání se sportovci a další aktivity či předměty, které Tě určitě potěší. 

A skvělá nabídka od organizátorů – chceš se zúčastnit půlmaratonu jako závodník? Přijeď pomoct 12. 8. 2023 na cyklozávod a dostaneš kód na slevu 100% na půlmaraton. A platí to také obráceně – získej slevu 100% na startovném na cyklozávod tím, že pomůžeš při organizaci půlmaratonu 20. 8. 2023

A dokonce – znáš někoho, kdo chce jet cyklozávod 12. 8. 2023 nebo běžet půlmaraton 20. 8. 2023? Získej pro něj slevu 50% tím, že nám pomůžeš závod zorganizovat. Udělejte si sportovně / dobrovolnický víkend. Stačí se přihlásit jako dobrovolník na jednu ze dvou akcí a napsat do přihlášky “chci slevu 50% na cyklojízdu nebo půlmaraton” a my ti pošleme slevový kód. Jestli ho využiješ ty, nebo ho někomu dáš, je už jenom tvoje věc.

V pátek 11. 8. 2023 navečer pojede z Prahy jedno větší auto a můžeme vzít až 7 dobrovolníků na akci a to zdarma. Tak jestli chceš mít jednu dopravu zdarma, napiš do přihlášky a dokud bude místo, rádi tě vezmeme.

Přihlásit na tuto akci se můžeš ZDE.

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

ČEZ Lipno Sport Festival 2024

Zábava na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda je neodmyslitelně spjata s ČEZ Lipno sport festivalem. A my u toho nebudeme chybět ani letos!

Skip to content