fbpx

Závod míru

Závod míru Grand Prix Jeseníky 2023

Původní Závod míru byl největší amatérský cyklistický závod ve východní Evropě po 2. světové válce. Konal se od roku 1948, zprvu na území Polska a Československa, od 50. let se přidali další státy.
V novodobé historii se první ročník Závodu míru uskutečnil 2013. Startují zde národní reprezentační družstva jezdců do 23 let.
Rok 2023 – tedy na 10 výročí se Volunteers4sport.cz zapojuje do příprav tohoto legendárního etapového závodu.

Závod se koná ve dnech 8. – 11. června 2023 v podhůří Jeseníků.

Pokud Tě tato akce zaujala, můžeš se přihlásit ZDE.

Za svoji pomoc dostaneš ponožky, bidon a klíčenku v designu závodu. A také si společně užijeme opékání buřtů, pojízdnou kavárnu ke snídani, a hlavně autogramiádu a focení s Leopoldem Königem. Ubytování je zajištěno.

 ____________________

Na akci nabízí organizátor různorodé pozice, ze kterých si jistě vybere každý: pomoc s registracemi či presscentrem, zapojení jako dobrovolník na trati, v cíli a při banneringu nebo jako chaperon.
PRO DOBROVOLNÍKY BUDE ZAJIŠTĚNO UBYTOVÁNÍ.

Odměnou za tvou účast bude strava, pitný režim, ubytování, drobné dárky a především skvělé zážitky z prostředí jesenických hor. V řešení je také doprava dobrovolníků do Jeseníku z Brna, Ostravy nebo Olomouce a zpět. Doporučujeme se zúčastnit po celou dobu, protože logistika dopravy i ubytování bude náročnější.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte napsat na katerina@volunteer4sport.cz

Další odměnou bude možnost zapojit se do projektu All Star Volunteering, jehož součástí jsou i zahraniční návštěvy dalších dobrovolníků.

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Poděkování za Archirun 2023

Srdečně děkujeme našim dobrovolníkům za Archirun 2023! Během posledního, plně prázdninového víkendu jsme byli součástí prvního ročníku unikátní běžecké akce Archirun. Když přemýšlíme o úspěchu

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské

Go Day 2023 – fialová jízda Prahou

U příležitosti Světového dne onkogynekologických diagnóz (World GO Day) se koná Fialová jízda Prahou! Připomíná důležitost prevence a léčby onkogynekologických diagnóz, které mají fialovou stužku,

Archirun 2023

To tu ještě nebylo, propojujeme sport s kulturou. Podílíme se na organizaci prvního ročníku neobvyklé akce Archirun – běhu běžců, kteří milují architekturu a vy

Skip to content