Vznik spolku Volunteers4sport.cz

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme se na konci roku 2020 rozhodli založit spolek Volunteers4sport.cz. Věříme, že se staneme plnohodnotným partnerem pro pořadatele sportovních akcí, a zároveň umožníme dobrovolníkům najít vhodnou sportovní akci k jejich zapojení.

Sjednocením sportovních dobrovolníků dojde k vytvoření komunity, kterou spojuje sport, sportovní akce a ochota udělat něco bez finančního ohodnocení. Díky našemu spolku dobrovolníci získají možnost se dále vzdělávat a tím rozšiřovat své kompetence. Prostřednictvím našich webových stránek naleznete ucelenou nabídku sportovních eventů na jednom místě.

Volunteers4sport.cz nabízí organizátorům profesionální management dobrovolnické práce na sportovních akcích – od samotných návrhů zapojení, náborů, zaškolení před akcí a kompletního řízení dobrovolníků během akce, až po zpětné vazby. U již dříve realizovaných akcí můžeme nabídnout vytvoření optimalizace zapojení dobrovolníků na sportovní akci. Těmito kroky chceme pořadatelům sportovních akcí usnadnit práci, a zároveň prostřednictvím vhodného výběru dobrovolníků pro sportovní akci, jistě dojde i ke zvýšení kvality a reputace samotné akce.

Sdílení:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Další články:

PF 2022

Ahoj, náš první společný rok se blíží ke konci. I když se jednalo o netradiční rok ve všech ohledech, pro nás byl z mnoha důvodů přelomový

Billie Jean King Cup

Letošní finálový turnaj Billie Jean King Cupu se bude hrát v Praze! První ročník tenisového Billie Jean King Cupu (dříve Fed Cupu) se od 1.

World GO Day 2021: Fialová cyklojízda Prahou

Světový den onkogynekologických onemocnění i letos připomene Fialová cyklojízda Prahou. Nad touto akcí přejal záštitu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Kdy a kde se uvidíme?Vyrážíme 20. 9. 2021 v

Skip to content