Otevíráme zlatou bránu dobrovolnického působení

Před 23 lety se český národ nesmazatelně zapsal do historie sportu: „Otevíráme zlatou bránu olympijského turnaje, jsme olympijští vítězové. Přepište dějiny, Česká republika vyhrála zimní olympijské hry v ledním hokeji.“ Přesně tato slova, která použil komentátor České televize Robert Záruba, se stala legendárními. Byli jsme u toho jako diváci a fandili jako o život.

Před 6 lety se nám povedlo být u rekordu návštěvnosti MS v hokeji v celkovém počtu 741 690 návštěvníků. Byli jsme u toho jako dobrovolníci a o všechny jsme se starali jako o život. Turnaj se stal legendou.

DNES se znovu začne psát dějinná událost. Po mnoha zkušenostech na různých sportovních akcích jsme připraveni přijít mezi vás a představit vám náš projekt Volunteers4sport.cz, díky kterému budete moci být u dalších historických okamžiků sportu odehrávajících se u nás či ve světě. Protože sportovní akce jsou náš život. Buďme společně legendami.

Sdílení:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Další články:

PF 2022

Ahoj, náš první společný rok se blíží ke konci. I když se jednalo o netradiční rok ve všech ohledech, pro nás byl z mnoha důvodů přelomový

Billie Jean King Cup

Letošní finálový turnaj Billie Jean King Cupu se bude hrát v Praze! První ročník tenisového Billie Jean King Cupu (dříve Fed Cupu) se od 1.

World GO Day 2021: Fialová cyklojízda Prahou

Světový den onkogynekologických onemocnění i letos připomene Fialová cyklojízda Prahou. Nad touto akcí přejal záštitu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Kdy a kde se uvidíme?Vyrážíme 20. 9. 2021 v

Skip to content