fbpx

Díky vám, dobrovolníkům!

Díky vám, dobrovolníkům!

Na 5. 12. připadá Mezinárodní den dobrovolníků, chceme upřímně a z celého srdce poděkovat vám, neuvěřitelným dobrovolníkům, kteří jste nepostradatelnou součástí sportovních akcí po celém světě. Vaše obětavost, nadšení a nekonečná energie nejsou jenom cenným příspěvkem; jsou základním kamenem, který umožňuje sportovní akce přivést k životu.

Bez vaší pomoci by registrace zůstala nekompletní, občerstvení nedoručené a bezpečnostní opatření nedostatečná. Jste ti, kdo přicházíte první a odcházíte poslední, přičemž vaše tváře září usměvavým optimismem, který povzbuzuje účastníky i diváky. Dnes, více než kdy jindy, chceme zdůraznit, jak moc si vážíme toho, co děláte.

Vaše nezištné činy vytvářejí silné vazby mezi lidmi a budují komunity, které si vzájemně pomáhají. Jste důkazem, že laskavost a společné úsilí mohou přinést změnu k lepšímu. Váš přínos je skutečně nepočitatelný a my si toho hluboce vážíme. Jsme neskonale vděční, že jste součástí komunity Volunteers4sport.cz.

Dnes, s hlubokou úctou a obdivem, říkáme „DĚKUJEME“ každému z vás, dobrovolníkům sportovních akcí. Děkujeme za každý úspěch, kterého jste byli součástí, za každý úsměv, který jste vykouzlili a každý krok, který jste učinili ve prospěch ostatních. Jste opravdoví šampioni a vaše pomoc je neocenitelná. Děkujeme vám, že děláte svět lepším místem.

Naše společné V4S má za sebou už téměř tři roky práce na sportovních akcích. Od těch nejmenších, až po sedmnáctidenní maratony velkých sportovních akcích. Všude se společně potkáváme a pracujeme spolu. Jak uvidíte v rozeslaném newsletteru, na příští rok nás čekají další skvělé akce – jak ty prezentované, tak i ty, které ještě představíme. Děkujeme Vám dnes i my za vaší podporu a těšíme se, až se uvidíme na dalších akcích.

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Slavíme 3. narozeniny

Spolek Volunteers4sport.cz byl založen v roce 2021 s cílem podporovat sportovní aktivity a nabízet možnosti dobrovolnické práce v této oblasti. Za 3 roky své existence

Díky vám, dobrovolníkům!

Díky vám, dobrovolníkům! Na 5. 12. připadá Mezinárodní den dobrovolníků, chceme upřímně a z celého srdce poděkovat vám, neuvěřitelným dobrovolníkům, kteří jste nepostradatelnou součástí sportovních

Skip to content