fbpx

Praha opět ukázala svou solidaritu s dobrou věcí, a dobrovolníci tohoto dne nezůstali pozadu!

Go Day – Fialová jízda se koná každý dvacátý den v září po celém světě, tedy na 20. září připadá Den onkologických onemocnění, což dává smysl této fialové jízdě zaměřené na podporu žen bojujících s gynekologickými nádory. Tyto ženy potřebují každou podporu a pomoc, kterou mohou dostat. 

Česká ONKO unie měla tu čest pořádat Fialovou jízdu Prahou – World Go Day 2023 pod záštitou ministra zdravotnictví ČR.

Pro nás bylo ctí tuto charitativní událost již po třetí spolupořádat. Uskutečnili jsme start před základní školou na Botičské ulici a mezi cyklisty rozdali fialové balonky, aby bylo jasné, proč a za co se tato jízda pořádá. Celou skupinu vedla naše Verča Kozáková, která téměř 100 cyklistů bezpečně dovedla z Albertova až do cíle v Žlutých Lázních.

Druhá skupina dobrovolníků v cíli vřele přivítala cyklisty, nabídla jim vodu a malé občerstvení a podepsala certifikáty všem účastníkům. Program v Žlutých Lázních pokračoval jógou na molu.

Letošní počasí nám přálo a darovalo nám krásný slunečný den, který byl dokonalý pro jízdu na kole pro tuto skvělou věc.
Děkujeme všem!

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Český dům OH Paříž 2024

Olympijské hry se po dvanácti letech vrací do Evropy. Paříž chystá skvělé spojení sportu, kultury a historie a ty u toho můžeš být s námi.

Poděkování za Archirun 2023

Srdečně děkujeme našim dobrovolníkům za Archirun 2023! Během posledního, plně prázdninového víkendu jsme byli součástí prvního ročníku unikátní běžecké akce Archirun. Když přemýšlíme o úspěchu

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské

Skip to content