fbpx

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské přírodě a centrem závodu na renesančním prachatickém Velkém náměstí. 

Zajišťovali jsme celou cyklistickou trať. Naši dobrovolníci byli spolu s námi z V4S rozmístěni na třech občerstvovacích stanicích, kde závodníkům podávali bidony s vodou nebo isotonickým nápojem či energetické gely a na většině úsecích trati, kde ukazovali směr trasy.

V tomto roce jsme byli ubytováni v tělocvičně místní střední školy. Součástí byla velká zahrada, kde jsme si v pátek večer opekli buřty, každý si dal pivo/nealko a hlavně jsme si všichni příjemně popovídali a více se seznámili. Tento rok se sešla skvělá parta dobrovolníků, se kterou bylo radost pracovat.

Moc děkujeme všem zúčastněným a organizátorům za projevenou důvěru.

Společně jsme nejlepší!Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Slavíme 3. narozeniny

Spolek Volunteers4sport.cz byl založen v roce 2021 s cílem podporovat sportovní aktivity a nabízet možnosti dobrovolnické práce v této oblasti. Za 3 roky své existence

Díky vám, dobrovolníkům!

Díky vám, dobrovolníkům! Na 5. 12. připadá Mezinárodní den dobrovolníků, chceme upřímně a z celého srdce poděkovat vám, neuvěřitelným dobrovolníkům, kteří jste nepostradatelnou součástí sportovních

Skip to content