fbpx

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 bude 88. mistrovství světa v ledním hokeji pořádané Mezinárodní federací ledního hokeje a proběhne od 10. do 26. května v České republice. Už nyní víme, že budeme potřebovat 1 000 sportovních nadšenců, kteří nám pomůžou zorganizovat toto mistrovství světa, které se po 9 letech vrátí do Prahy! Hledáme nadšence, kteří mají rádi hokej, sport a dobrou náladu. A věříme, že se potkáme se spoustou dobrovolníků, kteří si ještě pamatují úžasnou atmosféru z května 2015. Otevíráme nyní první kolo náboru, abychom získali kontakty na zájemce, kteří si již nyní plánují udělat čas v květnu 2024 a zapojit se do organizace jako dobrovolníci. Minimální požadovaný věk dobrovolníků je 17 let, ale rádi přivítáme do party také aktivní seniory, stejně tak studenty v rámci praxí. Nyní jednáme se školami o spolupráci, pokud chceš, abychom do oslovení zapojili i tvojí školu, napiš nám jméno školy a kontakt a my se zkusíme domluvit na spolupráci. Zatím nemáme přesně specifikovaná místa, kde budou dobrovolníci působit, ale na podzim letošního roku je představíme velmi konkrétně. Ale předpokládáme, že to opět budou pozice spojené s organizací programu, s koordinací diváků, s hokejovými týmy, dopravou, akreditacemi, press centrem, ticketingem, produkcí. Víme, že budeme chtít zapojení v rozsahu alespoň 10 dnů, podle tvých časových možností.

Co tedy je nyní třeba udělat:

  1. Poslat email na adresu volunteers@2024.iihfworlds.com, kam napište jméno, příjmení a zda chcete být v Praze nebo Ostravě. Připište také, jestli jste již pomáhali na MS v roce 2015 a pokud ano, na jaké pozici a zda máte chuť jít na stejnou pozici.
  2. Po zaslání emailu vám přijde automatická odpověď a odkazy na dvě FB skupiny – jedna pro Prahu a druhá pro Ostravu. Požádejte o přijetí podle vašeho rozhodnutí, kde chcete pomoct, a my vás do skupiny přijmeme.
  3. Komunikace bude zatím probíhat ve FB skupině Praha nebo Ostrava.
  4. Vaše kontakty si necháme a hned, jak budeme vědět pozice, počty dobrovolníků a požadavky, pošleme vám je emailem pro registraci přes registrační formulář. To bude na podzim letošního roku, až vše v rámci organizačního týmu budeme finalizovat.

Těšíme se na spolupráci s vámi a těšíme se po mnoha letech na další skvělou hokejovou akci.

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

ČEZ Lipno Sport Festival 2024

Zábava na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda je neodmyslitelně spjata s ČEZ Lipno sport festivalem. A my u toho nebudeme chybět ani letos!

Oslava 3. narozenin V4S

V únoru 2024 náš spolek Volunteers4sport.cz oslavil své 3. narozeniny a v sobotu 20.4. 2024 jsme uspořádali oslavu. Na oslavu jsme pozvali naše dobrovolníky a stejně tak

T-Mobile Olympijský běh 2024

Miluješ sportovní akce, baví tě nahlížet do zákulisí příprav a rád nabídneš pomocnou ruku? Pak tě rádi přivítáme v týmu dobrovolníků. Kdy jindy zažít jedinečnou

Skip to content