fbpx

Zahájení Evropského týdne sportu na Vyšehradě 2022

V pátek 23. září 2022 jsme se podíleli na organizaci Zahájení Evropského týdne sportu, které proběhlo na pražském Vyšehradě. Na návštěvníky akce čekaly sportovní aktivity, které si pro ně připravily sportovní svazy ve spolupráci s Českým Olympijským výborem, Českým Paralympijským výborem a Národní Sportovní agenturou. Jednalo se zejména o výběr z atletických disciplín, lukostřelbu, jízdu na handbiku a střelbu z laserové pistole. Součástí akce byla také návštěva Evropské komisařky pro inovaci a mládež, globálních ambasadorů Evropského týdne sportu, vrcholných českých sportovních představitelů a také současných aktivních sportovců a paralympioniků. 

Pod hlavičkou V4S se této akce zúčastnilo celkem 22 dobrovolníků, kteří pomáhali s přípravou akce a na jednotlivých sportovních stanovištích. 

Fotografie budou zveřejněny v sekci Foto/Video.

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Český dům OH Paříž 2024

Olympijské hry se po dvanácti letech vrací do Evropy. Paříž chystá skvělé spojení sportu, kultury a historie a ty u toho můžeš být s námi.

Poděkování za Archirun 2023

Srdečně děkujeme našim dobrovolníkům za Archirun 2023! Během posledního, plně prázdninového víkendu jsme byli součástí prvního ročníku unikátní běžecké akce Archirun. Když přemýšlíme o úspěchu

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské

Skip to content