fbpx

Hledáme dobrovolníky na zimním Olympijském festivalu v Brně!

Potřebujeme přes 200 sportovních nadšenců, kteří nám pomůžou zorganizovat další Olympijský festival v Brně ve dnech 4. – 20. února v areálu “Nová Zbrojovka” u vlakového nádraží Brno-Židenice. Minimální požadovaný věk dobrovolníků je 17 let a rádi přivítáme do party také aktivní seniory, stejně tak studenty v rámci praxí. Každý den je rozdělený na dopolední a odpolední směnu a každý dobrovolník během celého festivalu musí odpracovat minimálně 9 směn. Časové rozdělení si domluví individuálně podle svých možností a také podle pozice, kterou si pro svojí pomoc vybere. Připravujeme a zajišťujeme jak sportovní program, tak program pro školní třídy, edukační program a další aktivity v Olympijském parku. Ale dobrovolníci mohou dělat i maskota. 

Každý dobrovolník získá kolekci olympijského oblečení pro dobrovolníky ALPINE PRO, certifikát dobrovolníka Českého olympijského výboru, možnost sportování na Festivalu, ale také nové kamarády, pracovní zkušenosti a zážitky, které se neopakují. A bude součástí velké sportovní akce, která v době olympijských her přináší možnost sportovat tisícům obyvatel (nejen) Brna. Po celou dobu zapojení má od nás zajištěné stravování a pitný režim. Více informací najdete na https://www.olympijskyfestival.cz/dobrovolnici, kde je také odkaz na registrační formulář. Hledáme nadšence, kteří mají rádi olympijské hry, sport a dobrou náladu, rádi Tě přivítáme v týmu”

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

ČEZ Lipno Sport Festival 2024

Zábava na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda je neodmyslitelně spjata s ČEZ Lipno sport festivalem. A my u toho nebudeme chybět ani letos!

Skip to content