fbpx

PF 2022

Ahoj,

náš první společný rok se blíží ke konci. I když se jednalo o netradiční rok ve všech ohledech, pro nás byl z mnoha důvodů přelomový a úžasný. Po několika letech diskusí jsme založili spolek Volunteers4sport.cz. Oslovili jsme první organizátory ke spolupráci a zajistili 5 akcí – od jednodenního charitativního projektu GoDay, přes velkou běžeckou akci T-Mobile Olympijský běh až k úžasnému letnímu Olympijskému festivalu v Brně a Praze a v listopadu tenisovému finále Billie Jean King CUP. A nezapomeneme na naši první společnou akci – L’Etape Czech Republic by Tour de France.

To vše za krátkých 5 měsíců … Nadechli jsme se, máme spoustu plánů a jsme opravdu hrdí na každou dobrovolnici a každého dobrovolníka, kteří byli tento náš první společný rok s námi.

Děkujeme za to a těšíme se na další spolupráci v nových projektech.

Přejeme Ti spoustu osobní pohody do dalšího roku, ať se Ti splní všechna přání. 

Prostě … PF 2022 a děkujeme

Volunteers4sport.cz

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Český dům OH Paříž 2024

Olympijské hry se po dvanácti letech vrací do Evropy. Paříž chystá skvělé spojení sportu, kultury a historie a ty u toho můžeš být s námi.

Poděkování za Archirun 2023

Srdečně děkujeme našim dobrovolníkům za Archirun 2023! Během posledního, plně prázdninového víkendu jsme byli součástí prvního ročníku unikátní běžecké akce Archirun. Když přemýšlíme o úspěchu

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské

Skip to content