PF 2022

Ahoj,

náš první společný rok se blíží ke konci. I když se jednalo o netradiční rok ve všech ohledech, pro nás byl z mnoha důvodů přelomový a úžasný. Po několika letech diskusí jsme založili spolek Volunteers4sport.cz. Oslovili jsme první organizátory ke spolupráci a zajistili 5 akcí – od jednodenního charitativního projektu GoDay, přes velkou běžeckou akci T-Mobile Olympijský běh až k úžasnému letnímu Olympijskému festivalu v Brně a Praze a v listopadu tenisovému finále Billie Jean King CUP. A nezapomeneme na naši první společnou akci – L’Etape Czech Republic by Tour de France.

To vše za krátkých 5 měsíců … Nadechli jsme se, máme spoustu plánů a jsme opravdu hrdí na každou dobrovolnici a každého dobrovolníka, kteří byli tento náš první společný rok s námi.

Děkujeme za to a těšíme se na další spolupráci v nových projektech.

Přejeme Ti spoustu osobní pohody do dalšího roku, ať se Ti splní všechna přání. 

Prostě … PF 2022 a děkujeme

Volunteers4sport.cz

Sdílení:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Další články:

PF 2022

Ahoj, náš první společný rok se blíží ke konci. I když se jednalo o netradiční rok ve všech ohledech, pro nás byl z mnoha důvodů přelomový

Billie Jean King Cup

Letošní finálový turnaj Billie Jean King Cupu se bude hrát v Praze! První ročník tenisového Billie Jean King Cupu (dříve Fed Cupu) se od 1.

World GO Day 2021: Fialová cyklojízda Prahou

Světový den onkogynekologických onemocnění i letos připomene Fialová cyklojízda Prahou. Nad touto akcí přejal záštitu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Kdy a kde se uvidíme?Vyrážíme 20. 9. 2021 v

Skip to content