L’Etape Czech Republic by Tour de France 2021

Světový projekt cyklistických závodů L’Etape pod hlavičkou Tour de France historicky poprvé dorazil také do Česka. V sobotu dopoledne na pražském Strahově odstartovalo okolo 1750, zejména amatérských, jezdců. Prvním vítězem se však stal profesionál Daniel Turek. Ambasadorka projektu – rychlobruslařka Martina Sáblíková – si pak zajela skvělé 13. místo a z žen byla suverénně nejrychlejší.

Dobrovolníci pod hlavičkou Volunteers4sport.cz zajišťovali výdej startovních balíčků pro všechny závodníky. V průběhu dvou dní  jich bylo vydáno více než 1750.
Výdej startovních balíčků nebyla jediná možnost zapojení do této jedinečné akce. V průběhu závodu dobrovolníci Volunteers4sport.cz zajištovali hladký průběh závodu na trati na území hlavního města Prahy nebo Středočeského kraje.

Všichni závodníci pak v cíli prostřednictvím našich dobrovolníků obdrželi krásné medaile a občerstvení.

 

Sdílení:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Další články:

PF 2022

Ahoj, náš první společný rok se blíží ke konci. I když se jednalo o netradiční rok ve všech ohledech, pro nás byl z mnoha důvodů přelomový

Billie Jean King Cup

Letošní finálový turnaj Billie Jean King Cupu se bude hrát v Praze! První ročník tenisového Billie Jean King Cupu (dříve Fed Cupu) se od 1.

World GO Day 2021: Fialová cyklojízda Prahou

Světový den onkogynekologických onemocnění i letos připomene Fialová cyklojízda Prahou. Nad touto akcí přejal záštitu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Kdy a kde se uvidíme?Vyrážíme 20. 9. 2021 v

Skip to content