fbpx

L’Etape Czech Republic by Tour de France 2021

Světový projekt cyklistických závodů L’Etape pod hlavičkou Tour de France historicky poprvé dorazil také do Česka. V sobotu dopoledne na pražském Strahově odstartovalo okolo 1750, zejména amatérských, jezdců. Prvním vítězem se však stal profesionál Daniel Turek. Ambasadorka projektu – rychlobruslařka Martina Sáblíková – si pak zajela skvělé 13. místo a z žen byla suverénně nejrychlejší.

Dobrovolníci pod hlavičkou Volunteers4sport.cz zajišťovali výdej startovních balíčků pro všechny závodníky. V průběhu dvou dní  jich bylo vydáno více než 1750.
Výdej startovních balíčků nebyla jediná možnost zapojení do této jedinečné akce. V průběhu závodu dobrovolníci Volunteers4sport.cz zajištovali hladký průběh závodu na trati na území hlavního města Prahy nebo Středočeského kraje.

Všichni závodníci pak v cíli prostřednictvím našich dobrovolníků obdrželi krásné medaile a občerstvení.

 

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Slavíme 3. narozeniny

Spolek Volunteers4sport.cz byl založen v roce 2021 s cílem podporovat sportovní aktivity a nabízet možnosti dobrovolnické práce v této oblasti. Za 3 roky své existence

Díky vám, dobrovolníkům!

Díky vám, dobrovolníkům! Na 5. 12. připadá Mezinárodní den dobrovolníků, chceme upřímně a z celého srdce poděkovat vám, neuvěřitelným dobrovolníkům, kteří jste nepostradatelnou součástí sportovních

Skip to content