Proč se k nám registrovat?

Rádi pomáháte na sportovních akcích? Chcete se podívat do zákulisí sportovních akcí či se naučit něco nového? Poznat nové lidi a být nepostradatelnou součástí organizačního týmu? Láká Vás malá nebo velká sportovní událost? Máte v plánu se zapojovat pravidelně či si dobrovolničení jednorázově vyzkoušet? Není nic jednoduššího – registruj se k nám! 

Dobrovolníkem na sportovní akci může být opravdu každý, ať jsi student nebo aktivní senior. Dobrovolničení je prostě pro všechny! Je to dobrodružství a zábava, ale také mnoho příležitostí pro každého. Stačí vyplnit Dotazník pro zájemce, který najdete ZDE.

Vyplnění dotazníku je naprosto nezávazné! Díky němu budete pouze informováni o připravovaných akcích. Závazné přihlášení je vždy až na konkrétní akci, o kterou budete mít zájem.

Společně jsme nejlepší!

Těšíme se na vás!

Volunteers4sport.cz

Sdílení:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Další články:

PF 2022

Ahoj, náš první společný rok se blíží ke konci. I když se jednalo o netradiční rok ve všech ohledech, pro nás byl z mnoha důvodů přelomový

Billie Jean King Cup

Letošní finálový turnaj Billie Jean King Cupu se bude hrát v Praze! První ročník tenisového Billie Jean King Cupu (dříve Fed Cupu) se od 1.

World GO Day 2021: Fialová cyklojízda Prahou

Světový den onkogynekologických onemocnění i letos připomene Fialová cyklojízda Prahou. Nad touto akcí přejal záštitu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Kdy a kde se uvidíme?Vyrážíme 20. 9. 2021 v

Skip to content