Registrace dobrovolníků​

Proč se registrovat?

Abychom vám byli schopni nabídnout vhodnou sportovní akci, potřebujeme tedy na vás kontakt – na osoby, ochotné se na organizaci podílet. Jedná se zejména o preferenci typu akce, sportu, časové možnosti, znalosti a dovednosti apod.

Při navázání hlubší spolupráce, potřebujeme znát o vás více informací, než když spolupracujeme poprvé. Proto pro vás máme připravené různé úrovně spolupráce, a zároveň tedy i typy registrací. Výběr registrace záleží pouze a jen na vás (lze kdykoliv změnit) a na intenzitě spolupráce, protože pro dobrovolníky, kteří s námi plánují spolupracovat intenzivněji, nabídneme různé odměny a benefity z těchto registrací plynoucí. 

Konkrétní požadavky na dobrovolníky a jejich věk budou specifikovány u každé akce.

prvotní zájem REGISTRACE

Zaregistrujte se do databáze spolupracujících dobrovolníků Volunteers4sport.cz. Ptáme se především na základní údaje a kontakt na vás. Na základě vyplněných informací vám budeme zasílat nabídky akcí.

Vždy po ruce MOBILNÍ APLIKACE

K rychlé komunikaci máme v plánu využívat mobilní aplikaci, jejíž prostřednictvím budete mít možnost se nejen přihlašovat na konkrétní sportovní akci, ale také si vybrat pozici či čas zapojení.

Do naše systému se přihlásíte (již brzy) a následně si zdarma můžete stáhnout mobilní aplikaci. Veškeré konkrétní nabídky na zapojení do akcí, včetně popisu pozic a případně požadavků na kompetence dobrovolníků na konkrétní pozice, pak budete mít okamžitě k dispozici v kompletní podobě, abyste se mohli rozhodnout, zda vás akce zajímá.

Tím výhody aplikace samozřejmě nekončí…

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Stránky Volunteers4sport.cz (https://www.volunteers4sport.cz), spolku Volunteers4sport.cz, zaručují všem čtenářům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů. Spolek Volunteers4sport.cz nesbírá žádné osobní údaje čtenářů, vyjma těch, které jsou dobrovolně poskytnuty samotnými čtenáři (tj. údaje, které čtenář vyplní sám ze své vůle do dotazníku při registraci, nebo údaje, které čtenář vyplní do jiných formulářů). Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám. Pokud si přejete odstranit své údaje, stačí nás s tímto požadavkem kontaktovat na emailu info@volunteers4sport.cz

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.

Skip to content