Zbyněk Kužel

V současnosti pracuje na Českém olympijském výboru, kde připravuje účast českého týmu na olympijských hrách a dalších mezinárodních akcích. Sám se k dobrovolnictví dostal již v roce 2007, kdy se začalo připravovat MS v klasickém lyžování v Liberci 2009. Od té doby se účastnil několika dalších významných akcí a projektů v roli dobrovolníka, jako třeba Evropský olympijský festival mládeže 2011 a MSJ v klasickém lyžování 2013 v Liberci nebo Český dům v Londýně při OH 2012.
Jako koordinátor dobrovolníků pracoval ve společnosti Prague International Marathon při závodech RUNCZECH běžecké ligy, dále na prestižním tenisovém turnaji Laver Cup 2017 nebo na Olympijském běhu.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Stránky Volunteers4sport.cz (https://www.volunteers4sport.cz), spolku Volunteers4sport.cz, zaručují všem čtenářům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů. Spolek Volunteers4sport.cz nesbírá žádné osobní údaje čtenářů, vyjma těch, které jsou dobrovolně poskytnuty samotnými čtenáři (tj. údaje, které čtenář vyplní sám ze své vůle do dotazníku při registraci, nebo údaje, které čtenář vyplní do jiných formulářů). Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám. Pokud si přejete odstranit své údaje, stačí nás s tímto požadavkem kontaktovat na emailu info@volunteers4sport.cz

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.

Skip to content