Radka Richterová

Sport je její celoživotní vášní a dobrovolnictví propadla hned na své první akci Olympijský park Soči-Letná 2014, které se jako dobrovolník zúčastnila. Od té doby ji dobrovolnictví ve sportu provází v různých podobách až do dnes. Od roku 2014 spolupracuje s RunCzech jako koordinátorka dobrovolníků na běžeckých závodech, během Olympijského festivalu Rio-Lipno 2016 měla na starosti část sportovního programu, v roce 2017 se v rámci zasedání olympijských výborů ANOC starala o management dobrovolníků a zkušenosti má i z dalších republikových i mezinárodních akcí. V současné době pracuje na Českém olympijském výboru a studuje na Masarykově univerzitě v Brně Fakultu Sportovních studií. 
“Dobrovolnický svět je krásný v tom, že obohatí všechny zúčastněné. Je to svět plný neskutečně pozitivní energie, tahu na branku, snahy udělat pro danou akci v dané situace to nejlepší možné. V tomto světě vznikají přátelství a vztahy na celý život. Žádná sportovní akce se bez dobrovolníků neobejde, oni dávají každému eventu ten správný náboj a jsou to ti “mravenečkové”, díky kterým je vše na svém místě, tak jak je to vymyšlené. 🙂 Líbí se mi v tomto směru ta symbióza a to, že každý zde může najít své místo podle jeho možností, schopností a díky tomu být součástí celku. Baví mě tento svět a jeho krásy ukazovat/otevírat každému, kdo má chuť do něj vstoupit. :)”

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Stránky Volunteers4sport.cz (https://www.volunteers4sport.cz), spolku Volunteers4sport.cz, zaručují všem čtenářům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů. Spolek Volunteers4sport.cz nesbírá žádné osobní údaje čtenářů, vyjma těch, které jsou dobrovolně poskytnuty samotnými čtenáři (tj. údaje, které čtenář vyplní sám ze své vůle do dotazníku při registraci, nebo údaje, které čtenář vyplní do jiných formulářů). Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám. Pokud si přejete odstranit své údaje, stačí nás s tímto požadavkem kontaktovat na emailu info@volunteers4sport.cz

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.

Skip to content