Michala Appeltová

Pracuje jako učitelka na základní škole v přípravné třídě. Prvně byla jako dobrovolník na Olympijském parku Soči-Letná 2014 a tam vznikla její závislost a největší koníček. Dobrovolníci a sportovní akce jsou od té doby součástí jejího života. V roce 2016 a 2018 byla součástí Olympijských festivalů, kde měla na starosti programy pro školy. Od roku 2014 spolupracuje s RunCzech na běžeckých akcích. Mezi další akce, na kterých se podílela, jmenujme například MS v hokeji v Praze a Ostravě v roce 2015 či běh Palestra Kbelská desítka.
Práce na sportovních akcích je pro ní způsobem relaxace od všedních pracovních dnů, a spolupráce s dobrovolníky, která je nedílnou součástí sportovních akci, je velkým lákadlem, proč být na těchto akcích. Poznávat nové dobrovolníky, navazovat s nimi vztah a setkávat se již se známými dobrovolníky a společně pracovat je na tom všem ta nejlepší věc.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Stránky Volunteers4sport.cz (https://www.volunteers4sport.cz), spolku Volunteers4sport.cz, zaručují všem čtenářům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů. Spolek Volunteers4sport.cz nesbírá žádné osobní údaje čtenářů, vyjma těch, které jsou dobrovolně poskytnuty samotnými čtenáři (tj. údaje, které čtenář vyplní sám ze své vůle do dotazníku při registraci, nebo údaje, které čtenář vyplní do jiných formulářů). Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám. Pokud si přejete odstranit své údaje, stačí nás s tímto požadavkem kontaktovat na emailu info@volunteers4sport.cz

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.

Skip to content