Martin Maur

V současnosti se věnuje vzdělávání žáků MŠ a ZŠ, a zároveň pracuje jako koordinátor mezinárodního evropského projektu Evropského týdne sportu.
Od roku 2014 spolupracuje se společností Prague International Marathon při pořádání běžeckých akcí, na pozici koordinátor dobrovolníků běžecké ligy RUNCZECH. Zároveň se od roku 2014 podílí na organizaci Olympijských parků a Olympijských festivalů, kde se věnuje převážně přípravě a organizaci aktivit pro děti (program pro školy, příměstské tábory, vzdělávání). Mimo jiné byl součástí teamu pořádající MS v hokeji 2015 či Valné shromáždění Asociace národních olympijských výborů 2017 a podílel se i na 115. výročí Harley-Davidson v 2018.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Stránky Volunteers4sport.cz (https://www.volunteers4sport.cz), spolku Volunteers4sport.cz, zaručují všem čtenářům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů. Spolek Volunteers4sport.cz nesbírá žádné osobní údaje čtenářů, vyjma těch, které jsou dobrovolně poskytnuty samotnými čtenáři (tj. údaje, které čtenář vyplní sám ze své vůle do dotazníku při registraci, nebo údaje, které čtenář vyplní do jiných formulářů). Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám. Pokud si přejete odstranit své údaje, stačí nás s tímto požadavkem kontaktovat na emailu info@volunteers4sport.cz

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.

Skip to content