fbpx

Závod míru 2023

Druhý červnový víkend jsme strávili v jesenických horách, kde jsme pomohli s organizací Závodu Míru. Tehoto legendárního cyklistického závodu jsme se zúčastnili poprvé a naši dobrovolníci zajišťovali důležitá místa na trati. 

Celkem se akce pod hlavičkou V4S zúčastnilo 30 dobrovolníků  a 3 koordinátoři. 

Dobrovolníky čekal také nabitý doprovodný program. Před odjezdem na trať si mohli dát kávu z pojízdné kavárny, kam nás pozvali organizátoři. Další den je čekalo opékání buřtů a pro plnoleté také čepované pivo. Opékání se zúčastnil také náš silniční profesionální cyklista Leopold König, který byl zároveň ředitelem závodu. Dobrovolníci tak měli možnost se s Leem vyfotit, nechat sis jej podepsat nebo si s ním i popovídat. 

Součástí akce bylo zajištěné ubytování v kempu a svozové autobusy přímo do Jeseníku. V kempu i po celý den byla pro dobrovolníky zajištěna strava v podobě švédských stolů na snídani a teplých večeří. Během směny dobrovolníci dostávali domácí bagety, ovoce a sladké tyčinky. 

Společně jsme nejlepší!Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Český dům OH Paříž 2024

Olympijské hry se po dvanácti letech vrací do Evropy. Paříž chystá skvělé spojení sportu, kultury a historie a ty u toho můžeš být s námi.

Poděkování za Archirun 2023

Srdečně děkujeme našim dobrovolníkům za Archirun 2023! Během posledního, plně prázdninového víkendu jsme byli součástí prvního ročníku unikátní běžecké akce Archirun. Když přemýšlíme o úspěchu

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské

Skip to content