fbpx

All Stars Volunteering

O víkendu 30. 6. – 2. 7. nás čeká první společná akce dobrovolníků z Česka, Polska a Slovenska, a to sportovní setkání v Bielsko Biala. Máme již připravený program víkendu a rádi jej s vámi nyní sdílíme. Připomínáme, že všechny náklady (doprava z Ostravy a zpět, ubytování v hotelu, stravování, program společenský, vzdělávací i sportovní a také společné oblečení) jsou hrazeny z prostředků projektu a pro dobrovolníky je vše zdarma

Odjezd z Ostravy bude 30. 6. v 16 hodin, plánovaný příjezd do Bielsko Biale do 18 hodin, kde budeme ubytováni v IBIS hotelu (https://ibisstylesbielskobiala.pl/). Po příjezdu do hotelu na nás bude čekat večeře a po večeři ještě dostanete trička na sobotní závody a také čepici. Večer je volný program, třeba na prohlídku města. 

V sobotu ráno bude snídaně a potom společně odjedeme na workshop, který je součástí programu a který bude trvat od 11 do 12 hodin na téma organizace sportovních akcí. Workshop bude překládaný do češtiny. Po workshopu bude společný odjezd na atletický stadion, v jeho blízkosti bude oběd. 

Odpoledne nás čeká druhá společná část, a to atletické závody. Budou připraveny běžecké i technické soutěže, rozdělené podle pohlaví a věku. Každý se musí přihlásit na dvě soutěže a je jedno, jakou kombinaci si vybere. Na soutěže se přihlašujete prostřednictvím registračního formuláře, odkaz na něj je na konci článku. Kapacita jednotlivých závodů je omezená, musíme dodržovat časový harmonogram akce. Takže doporučujeme, přihlásit se co nejdříve, abyste si mohli vybrat ty nejlepší atletické disciplíny. A jaké na vás čekají, ze kterých si můžete vybrat? Jsou to: běh na 100 m; běh na 400 m; běh na 800 m (ženy) / běh na 1 500 m (muži); skok do dálky; vrh koulí. A nezapomeňte na nejdůležitější věc – na této akci nám jde o setkání dobrovolníků, zábavu, sport. Špičkový sportovní výkon není tím cílem. Můžete využít tuto akci i třeba na to, že si vyzkoušíte disciplínu, kterou jste si nikdy nezkusili. 

Co je ale nejdůležitější změna – přihlásit se může každý starší 18 let, bez rozdílu věku. V původní informaci bylo, že účastníci musí být do 30 let nebo starší 50 let. Domluvili jsme se, že přidáme ještě věkovou kategorii 31 – 49, takže nyní se může přihlásit úplně každý. 

Večer, po večeři, je volný program, ale určitě vymyslíme i něco společného pro ty, kteří budou mít zájem. V neděli ráno po snídani, která bude v hotelu, pojedeme společně do polských Beskyd, kde bude v 9 hodin společný „start“ všech 360 účastníků (120 z každé země) na proběhnutí nebo procházku po Beskydech. Bude připraveno několik tras s různou obtížností po tomto krásném koutu Polska. V polovině května jsme tam měli první pracovní setkání a musíme říct, že jsou to opravdu krásné hory. Program je plánovaný na 2 hodiny, pak se vrátíme do hotelu na vysprchování a převlečení a ve 12 hodin bude odjezd zpět do Ostravy (oběd už si řeší každý sám). 

Podobný víkend proběhne na Slovensku, v Trnavě v termínu 25. – 27. 8., takže už nyní si můžete rezervovat termín. Poslední společné setkání bude v Česku v dubnu příštího roku, na které vás také rádi pozveme. 

Nyní víte vše a můžete se registrovat prostřednictvím formuláře, který najdete na https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/zapisy-online/all-stars-volunteering/ Registrace už jsou spuštěny, nezapomeňte, kapacita účastníků z každé partnerské země je omezená.

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Cena Křesadlo 2022

Ve čtvrtek 18. května se v prostorách rezidence primátora konalo slavnostní udělování dobrovolnických cen Křesadlo za rok 2022. Ceny Křesadlo uděluje organizace HESTIA – Centrum

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 bude 88. mistrovství světa v ledním hokeji pořádané Mezinárodní federací ledního hokeje a proběhne od 10. do 26. května v

All Stars Volunteering

O víkendu 30. 6. – 2. 7. nás čeká první společná akce dobrovolníků z Česka, Polska a Slovenska, a to sportovní setkání v Bielsko Biala. Máme

ČEZ Lipno Sport Festival 2023

Zábava na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda je neodmyslitelně spjata s ČEZ Lipno sport festivalem. Buď součástí tohoto největšího sportovního festivalu v ČR.

Skip to content