fbpx

Xterra Czech 2022 aneb byli jsme pod stanem

V letošním roce jsme byli osloveni k partnerství na triatlonovém závodě v Prachaticích a okolí, kde jsme si vyzkoušeli novou spolupráci s Xterra Czech Republic. V tomto městě se konalo ME v triatlonu 2022, které bylo součástí evropského poháru a světového poháru Xterra. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské přírodě a centrem závodu na renesančním prachatickém Velkém náměstí. 

My jsme zajišťovali cyklistickou trať. Naši dobrovolníci byli spolu s nám z V4S rozmístěni na 3 občerstvovacích stanicích, kde závodníkům podávali bidony s vodou nebo isotonickým nápojem či energetické gely a na několika úsecích trati, kde ukazovali směr trasy.

Pro přihlášené dobrovolníky jsme si připravili i něco navíc. Z plánovaného stanování sice sešlo, ale díky rychlé reakci organizátorů jsme měli zajištěné ubytování v místní Judo tělocvičně. 

Den před konáním akce jsme si opekli buřty, každý si dal pivo/nealko a hlavně jsme si všichni příjemně popovídali a více se seznámili. V případě další spolupráce s Xterra, bychom rádi z této akce udělali tradici.

Moc děkujeme všem zúčastněným a organizátorům za projevenou důvěru.

 

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Český dům OH Paříž 2024

Olympijské hry se po dvanácti letech vrací do Evropy. Paříž chystá skvělé spojení sportu, kultury a historie a ty u toho můžeš být s námi.

Poděkování za Archirun 2023

Srdečně děkujeme našim dobrovolníkům za Archirun 2023! Během posledního, plně prázdninového víkendu jsme byli součástí prvního ročníku unikátní běžecké akce Archirun. Když přemýšlíme o úspěchu

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské

Skip to content