fbpx

World GO Day 2021: Fialová cyklojízda Prahou

20. září 2021 se pod záštitou neziskové organizace www.onko-unie.cz konala Fialová jízda Prahou pro připomenutí Světového dne onkologických onemocnění. 

Začátek trasy byl v 16:30 od Pacientského hubu v Praze 10 a cíl byl jako obvykle na cyklostezce v Modřanech. 

Motto letošního World Go Day znělo: Nebojte se zeptat!

Jsme velice rádi, že jsme mohli být součástí této akce, na které jsme tentokrát nejen zajišťovali dobrovolníky, ale také poskytovali technickou i logistickou podporou. Naši dobrovolníci pomáhali nejen se stavbou startu/cíle, ale i s rozdáváním startovních balíčků, balónků či certifikátů pro účastníky. Zároveň také dělali doprovod cca 50 členému pelotonu cyklistů na kole v běžném provozu do cíle trasy. Po příjezdu na modřanskou cyklostezku také pomohli s distribucí občerstvení účastníkům akce.

Společně jsme nejlepší!

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Český dům OH Paříž 2024

Olympijské hry se po dvanácti letech vrací do Evropy. Paříž chystá skvělé spojení sportu, kultury a historie a ty u toho můžeš být s námi.

Poděkování za Archirun 2023

Srdečně děkujeme našim dobrovolníkům za Archirun 2023! Během posledního, plně prázdninového víkendu jsme byli součástí prvního ročníku unikátní běžecké akce Archirun. Když přemýšlíme o úspěchu

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské

Skip to content