fbpx

Zveme Vás na konferenci

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom Vás jménem místopředsedy Českého olympijského výboru a předsedy Komise Olympiády dětí a mládeže ČOV, pana Filipa Šumana, pozvali na třetí ročník úspěšné konference na téma „Podpora sportování mládeže v regionech“. Letošní ročník ponese s ohledem na aktuální situaci podtitul “Návrat ke sportu”. 

Konference proběhne v rámci spolupráce Asociace krajů ČR a Českého olympijského výboru při příležitosti jednoho roku do zahájení Her X. letní Olympiády dětí a mládeže 2022 v Olomouckém kraji, a to ve středu 23. 6. od 13.00 v prostorách Nové budovy Národního muzea v Praze. Zároveň letošní datum konání konference vychází přesně na mezinárodní Olympijský den.

Cílem konference je podnětná diskuze zástupců vrcholných sportovních organizací a státu, hejtmanů krajů ČR a sportovního prostředí nad tématem návratu mládeže ke sportu z pohledu státu, krajů ČR a místních organizací (klubů, škol, kroužků). Mezi zajímavé hosty se například řadí pan Martin Kuba – předseda Asociace krajů ČR, pan Filip Neusser, předseda Národní sportovní agentury, dvojnásobná olympijská medailistka Eva Samková se svým trenérem Markem Jelínkem, pan Martin Durčák – předseda představenstva ČEPS, a.s. a zástupci Českého olympijského výboru.

Potvrzení účasti prosím směřovat na e-mail: pospisek@olympic.cz

Informace ke konferenci spolu s krátkým videem z minulého ročníku naleznete také na webových stránkách konference. Detailní informace Vám budou zaslány po potvrzení Vaší účasti. V případě dotazů ohledně konference nás kontaktujte na výše uvedené e-mailové adrese.

Konference je koncipována jako neveřejná a je pouze pro zvané hosty, kterými se tímto stáváte i vy. V případě naplnění kapacity sálu si vyhrazujeme právo, Vaši účast odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Sdílení:

Facebook
LinkedIn

Další články:

Český dům OH Paříž 2024

Olympijské hry se po dvanácti letech vrací do Evropy. Paříž chystá skvělé spojení sportu, kultury a historie a ty u toho můžeš být s námi.

Poděkování za Archirun 2023

Srdečně děkujeme našim dobrovolníkům za Archirun 2023! Během posledního, plně prázdninového víkendu jsme byli součástí prvního ročníku unikátní běžecké akce Archirun. Když přemýšlíme o úspěchu

XTerra 2023

V letošním roce jsme se opět podíleli na organizaci triatlonového závodu XTerra 2023 v Prachaticích a okolí. Závod je výjimečný kombinací tratí v hluboké šumavské

Skip to content