Zveme Vás na konferenci

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom Vás jménem místopředsedy Českého olympijského výboru a předsedy Komise Olympiády dětí a mládeže ČOV, pana Filipa Šumana, pozvali na třetí ročník úspěšné konference na téma „Podpora sportování mládeže v regionech“. Letošní ročník ponese s ohledem na aktuální situaci podtitul “Návrat ke sportu”. 

Konference proběhne v rámci spolupráce Asociace krajů ČR a Českého olympijského výboru při příležitosti jednoho roku do zahájení Her X. letní Olympiády dětí a mládeže 2022 v Olomouckém kraji, a to ve středu 23. 6. od 13.00 v prostorách Nové budovy Národního muzea v Praze. Zároveň letošní datum konání konference vychází přesně na mezinárodní Olympijský den.

Cílem konference je podnětná diskuze zástupců vrcholných sportovních organizací a státu, hejtmanů krajů ČR a sportovního prostředí nad tématem návratu mládeže ke sportu z pohledu státu, krajů ČR a místních organizací (klubů, škol, kroužků). Mezi zajímavé hosty se například řadí pan Martin Kuba – předseda Asociace krajů ČR, pan Filip Neusser, předseda Národní sportovní agentury, dvojnásobná olympijská medailistka Eva Samková se svým trenérem Markem Jelínkem, pan Martin Durčák – předseda představenstva ČEPS, a.s. a zástupci Českého olympijského výboru.

Potvrzení účasti prosím směřovat na e-mail: pospisek@olympic.cz

Informace ke konferenci spolu s krátkým videem z minulého ročníku naleznete také na webových stránkách konference. Detailní informace Vám budou zaslány po potvrzení Vaší účasti. V případě dotazů ohledně konference nás kontaktujte na výše uvedené e-mailové adrese.

Konference je koncipována jako neveřejná a je pouze pro zvané hosty, kterými se tímto stáváte i vy. V případě naplnění kapacity sálu si vyhrazujeme právo, Vaši účast odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Sdílení:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Další články:

Billie Jean King Cup

Letošní finálový turnaj Billie Jean King Cupu se bude hrát v Praze! První ročník tenisového Billie Jean King Cupu (dříve Fed Cupu) se od 1.

World GO Day 2021: Fialová cyklojízda Prahou

Světový den onkogynekologických onemocnění i letos připomene Fialová cyklojízda Prahou. Nad touto akcí přejal záštitu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Kdy a kde se uvidíme?Vyrážíme 20. 9. 2021 v

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Stránky Volunteers4sport.cz (https://www.volunteers4sport.cz), spolku Volunteers4sport.cz, zaručují všem čtenářům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů. Spolek Volunteers4sport.cz nesbírá žádné osobní údaje čtenářů, vyjma těch, které jsou dobrovolně poskytnuty samotnými čtenáři (tj. údaje, které čtenář vyplní sám ze své vůle do dotazníku při registraci, nebo údaje, které čtenář vyplní do jiných formulářů). Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám. Pokud si přejete odstranit své údaje, stačí nás s tímto požadavkem kontaktovat na emailu info@volunteers4sport.cz

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.

Skip to content